Dunaújvárosi Sárkányok Kosárlabda Sportegyesület

Együttműködünk az ALBA Fehérvárral

A mai napon aláírt együttműködési megállapodással, melyet az Alba Fehérvár kosárlabdával kötöttünk, gyakorlatilag egyenes utat nyitunk a feltörekvő gyerekeknek az élsportig. (Dújv Sárkányok -> ALBA akadémia -> ALBA felnőtt profi csapat)

Ezen kívül elősegíti azokat, akik esetleg Székesfehérváron szeretnének továbbtanulni. Klubunkon keresztül az ALBA segítségével valamennyivel enyhített felvételi követelményeket kaphatnak a gyerekek.

Az ALBA évente többször is vállal nemzetközi tornákon szereplést, pl. ők rendezik az U16-os Szent István kupát, amin olyan csapatok vesznek részt, mint a Real Madrid, Bayern München, és hasonló színvonalú U16-os csapatok. Ezekre a tornákra az egyesületünkből is válogathatnak be játékosokat az ALBA Fehérvár játékosaival való közös szereplésre.

https://www.szekesfehervar.hu/regionalis-kosarlabda-egyuttm…

Jó edzést és sikeres 2020-at kívánunk minden gyereknek és szülőnek!

You must be logged in to post a comment Login