U12- 1. forduló

Az első forduló végre eljött. Régen nem léptünk pályára, igencsak magasra soroltak be minket, nem tudtuk, hogy mire számítsunk. Szerencsére létszámproblémával nem küzdünk, úgyhogy teljes csapattal vártuk az első kihívást a B jelű csoportban.

Dunaújvárosi Sárkányok U12- Paksi Harcosok

Csapongó első félidő után, egy kiváló harmadik negyednek köszönhetően a végére sikerült megszerezni a győzelmet. Két 9 évest is pályára küldtünk és nagyon hasznosak voltak. Ezzel a győzelemmel biztossá vált, hogy a második fordulóban is legalább a B csoportban küzdhetünk.

Dunaújvárosi Sárkányok U12  – Paksi Harcosok 48-44 (9-14,11-14,9-2,9-11 (büntetők: 5-6))

Pontok: Sötéth Ádám 12 p., Bíró- Juhász Péter 10 p., Lengyel Zsombor 8 p., Homolya Tamás 7 p., Csőregi Balázs 6p., Werner Péter 3 p., Jánosházi Anna 1 p., Hornyik Hanga 1 p.

Dunaújvárosi Sárkányok U12- DKKA Pandák

A második mérkőzésen egy nagyon jól felkészített lány csapattal találkoztunk. Kiválóan védekeztek, és ügyesen támadtak. Példaértékűen játszottak, ők jelenleg jóval előttünk járnak, teljesen megérdemelten nyertek.

Dunaújvárosi Sárkányok U12 – DKKA Pandák 29-61 (6-17,8-14,4-14,8-4(büntetők: 3-8))

Pontok: Jánosházi Anna 7 p., Bíró-Juhász Péter 5 p., Lengyel Zsombor 5 p., Sötéth Ádám 3 p., Werner Péter 3., Homolya Tamás 3 ., Csőregi Balázs 2 p., Mihók Mara 1p.