U11 – Süni Kupa 2. torna

Legfiatalabb csapatunk 2019. évi első megmérettetése a Süni kupa második tornája volt. Egy hétvége, 3 meccs. Így visszatekintve mind a 120 perc aranyat ért, ha nem is ezen a hétvégén. Viszont mindenki tudott játszani, aki jár edzésre, valamint én is lemérhettem, hol is járunk.

Az első meccsünk volt a legnehezebb, az utolsóban találkoztunk a hozzánk képességben legközelebb álló csapattal. Sajnos mérkőzést nem tudtunk nyerni, ellenben tapasztalatot igen. A torna végére szinte tökéletesen sikerültek az alapvonali bedobások szoros védekezés ellen. Kiderült, hogy kissé mimózák vagyunk, a szabad labdák szinte mind az ellenfél kezébe kerültek.

Csalódottságra semmi ok, a torna vége felé mindenki a képessége legjavát tudta már adni, és az újak is át tudtak esni a tűzkeresztségen.

Szentendrei KSE Dunaújvárosi Sárkányok 12:5 (108:25) (elvesztettük mind a 4 negyedet, büntetőzést megnyertük)

Pontok: Szélpál Milán 6 p., Bíró- Juhász Peti 4 p., Kiss Fanni 4 p., Sötéth Ádám 3 p., Szíj Barnabás 2 p.

Dunaújvárosi Sárkányok – Gödi Kiscicák 4:13  (25:73) (negyedet nem nyertünk, büntetőzést sem)

Pontok: Bíró- Juhász Peti 8 p., Kiss Fanni 7 p., Sötéth Ádám 4 p., Hornyik Hanga 2 p., Szélpál Milán 2 p.

Gödi Sasok – Dunaújvárosi Sárkányok 11:6 (49:29) (1 negyedet nyertünk, büntetőt elveszítettük)

Pontok: Kiss Fanni 13 p., Hornyik Hanga 9 p., Sötéth Ádám 5 p., Bíró- Juhász Peti 2 p.