U18 – kettős érzés

Decemberben Kozármislenyben a mislenyi „B” csapattól 60 ponttal kaptunk ki. Ma 30 lett közte végül, ebből 15 az utolsó 5 percben került rá, amikor cseréink kaptak lehetőséget; nekik U18-ban ez az ellenfél még túl nagy falat volt. Így nehéz megint, hogy igazából mit érzünk, mert akkor semmi esélyünk nem volt, most meccsben voltunk, tehát van fejlődés; ugyanakkor rossz érzés kikapni egy mérkőzésen, amit akár meg is nyerhettünk volna.

Rosszul indult a meccs megint, sajnos nem voltunk ébren az elején. 90 másodperc után már 4 eladott labdánk volt, és 0-9 az eredménytáblán. Gyakorlatilag ez alatt a másfél perc alatt minden lehetséges hibát elkövettünk, amit zóna ellen elkövetni lehetséges. Időt kellett kérni.

Innentől kezdve végig ezt a különbséget üldöztük. Amikor a harmadik negyed 7. percében visszahoztuk 6 pontra, úgy éreztük, hogy megfordítjuk. De nekünk mellé ment, a Mislenynél pedig a 13-as játékosnak extra napja volt, 35/21-el végzett. Nem védekeztünk ma jól.