U16 – Ismét győzelem!

Ismét körömrágós meccsen tudtunk győzni (zsinórban 3x), ezzel megőrizve veretlenségünket hazai pályán.
Az első fordulóban fehérváron nagyon sima DKKA győzelem született, ennek ellenére harcra készen érkeztünk a meccsre. Az első félidőben azonban még érződött egy kis félelem a játékunkban, a védekezésünk nem volt elég agresszív, támadásban pedig kissé bátortalanok voltunk, így 10 pontos hátrányba kerültünk. A második félidőre azonban szintet léptünk és elsősorba a védekezésünkön javítva visszajöttünk a meccsbe. Az utolsó percekben most nekünk kellett az előnyünket megtartani, de a védekezésünk nem hagyott ki, így egy 1 pontos győzelemmel búcsúzgatunk az évtől.

Óriási munka az, amit a srácok az elmúlt hónapokban elvégeztek, hiszen most pont az hozta a győzelm(ek)et, ami eddig hátrány volt, gondolok itt a védekezésre, illetve az állóképességre. Megérdemlik a szünetet.

Boldog Ünnepeket!

2021-12-17 Dunaújváros, Országos Kadett Bajnokság, Nyugati régió, C csoport

AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B – Dávid Kornél KA/B 71-70 (14-20, 22-25, 20-11, 15-14)
Keret: Verhóczki 18, Katona 15, Bíró-Juhász 9, Veres-Kovács 8, Kuczka 8, Marsiske 7, Hajdú 6/6