U16 – Újabb győzelem

sdr

Az első egymás elleni meccsen már megmutatkozott a két csapat közötti különbség és sajnos ennek megfelelően nem olyan hozzáállással érkeztek a srácok a meccsre, mint szükséges lett volna. Ennek eredménye az első negyedben meg is látszódott, azonban a mérkőzés további részére gyorsan összekapták magukat és megmutatták igazi erejüket. Külön pozitívum, hogy a védekezésünk most nem csak 1-2 negyedig bírta, hanem az utolsó negyedben is tudtuk ugyanazt az intenzitást tartani. Reméljük ez a fejlődés a DKKA ellen is látható lesz és hazai pályán egy szorosabb meccset tudunk velük játszani, mint legutóbb.

2021-12-10 Tatabánya, Országos Kadett Bajnokság, Nyugati régió, C csoport
AF-Tatabányai Medvék/C – AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B 28-87 (6-9; 8-31; 3-29; 11-18)
Keret: Verhóczki 23; Hajdú 20/18; Katona 16; Veres-Kovács 11/3; Kuczka 9; Marsiske 8; Bíró-Juhász