Dunaújvárosi Sárkányok Kosárlabda Sportegyesület

U18 – gyengék voltunk

Valójában rövid is lehet ez a beszámoló a regionális junior bajnokság 2. mérkőzéséről. Nem voltunk jók, megérdemelten kaptunk ki nagy arányban.

Miután az első meccset 100 ponttal nyertük, következő ellenfelünk az egyik bajnokesélyes volt a bajnokságban. Voltak hiányzóink, de ez ne legyen kifogás arra, hogy akkor csak feladjuk.

A mérkőzés elfogadhatóan kezdődött, az első félidő nagyjából egál volt, aztán nem bírtuk idegekkel. Rengeteg eladott labdánk volt, kapkodtunk, szétesetten játszottunk, a megbeszélteket képtelenek vagy akaratlanak voltunk követni. Egyedül Veres-Kovács Dani teljesítménye volt elfogadható: Dani -3 volt 28 perc alatt ezen a -26 pontos meccsen. Ami azt jelenti, hogy az alatt a 12 perc alatt, amikor ő pihent, 23 ponttal kaptunk ki.

A DKKA megérdemelten győzött, mi pedig gyakorlunk tovább.

Boda Gábor, edző

2023-10-15 Székesfehérvár, Regionális Junior – Fejér

AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B – Dávid Kornél KA/B 46-72 (12-12, 11-17, 9-20, 14-23)

Csapat: Kuczka 13 (22 lepattanó), Marsiske 7, Hollósi 6/3, Veres-Kovács 5, Szabó 5, Verhóczki 4, Bíró-Juhász 4, Szloboda 2, Kiss, Daru.