U14 fiú I. forduló

A fiú serdülő korosztályban is elkezdődött a regionális bajnokság. Sopronba került sor a csoportkör lebonyolítására, sajnos csak hat fiúval tudtunk kiállni, sérülések, betegségek, és egyéb tényezők miatt. A Tatai SE ellen kezdtük meg az idei szezont, látszott a fiúkon a megilletődöttség, vagy a hosszú út, de nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést. Gyakorlatilag átfutott rajtunk az ellenfél csapat. Az egyik fő probléma, hogy nem értünk vissza védekezni.
Mivel csak hat fiúval tudtunk kiállni az eredmény: Dunaújvárosi Sárkányok-Tatai SE 0:2
A következő mérkőzés rögtön következett, tíz perces szünettel. Egy jóval gyengébb ellenfél a Soproni Tigrisek B csapata ellen. Ezen az összecsapáson sokáig közel tudtunk maradni ellenfelünkhöz, de ahogy fáradtak a lábak, úgy egyre nőt a különbség.
Minden tiszteletem a hat fiúnak, mindent beleadtak, és nem adták fel.
Sok mindenben kell még fejlődni, és a fiúk partnerek ebben.

Soproni Tigrisek B- Dunaújvárosi Sárkányok 2:0

Pontok a két meccsről: Csőregi Balázs 12; Gózon Noé 10; Kovács Bálint 12; Werner Péter 8; Tóth Péter 2