U12 fiú – kimaradt a ziccer

2017-03-19, Dunaújváros

Regionális Gyermek forduló

Dunaújvárosi Sárkányok – Dunaújvárosi Szitakötők 55-16 (12-0, 6+1-8+1, 19-5, 17-2)

Pontsz.: Simon 13, Szűcs Z. 8, Szabó 7, Csernák 7, Szűcs Á. 6, Beszteri 4, Varga 4, Véner 2, Főfai-Kovács 2, Bíró-Juhász 2

Dunaújvárosi Sárkányok – Velencei Kacsák 53-71 (12-9, 8+3-25+5, 17-16, 13-16)

Pontsz.: Szűcs Á. 16, Szabó 10, Csernák 7, Simon 6, Varga 5, Szűcs Z. 4, Főfai-Kovács 3, Beszteri 2

Beszámoló:

Akartunk, futottunk, mindent jól csináltunk a dobásig. Azok nem mentek be. Több helyzetünk volt, mint az ellenfélnek, de ők nem hibáztak.

Az első mérkőzés a lányok ellen gyakorló meccs volt nekünk. Az első félidőben nem volt szabad leütni a labdát. Ezzel kicsit szenvedtünk. A második félidőben a befutásos játék volt a lényeg, amit egyszer volt csak lehetőségünk megcsinálni, akkor hibátlanul sikerült is. Egyébként túl könnyű volt csak leindítani és labdavezetésből ziccert dobni, felállt játékra nem volt szükség.

A második meccsünk volt az a meccs, amire vártunk. Sajnos nem tudtuk befejezni a támadásainkat. Gyakran még kapkodunk a kosár alatt. Gyakorolnunk kell, hogy türelmesen kihozzuk a labdát, ha támadó lepattanót szedünk.